logo

Проектно-будівельна фірма

м. Київ

+38 044 521 30 30

+38 050 331 07 03

© 2017 - vikstar.com.ua

Сайт розроблено - Site-pro.top

Проектно-будівельна фірма «Вікстар»


about

Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Фірма «ВІКСТАР» засноване у 1993 році. За більш, як 20 років діяльності на ринку проектування, фірмою запроектовано та реалізовано об’єкти, серед яких медичні заклади, адміністративні, промислові споруди, заклади харчування, житлові багатоповерхові та індивідуальні будинки. Фахівці ТОВ «Фірма«ВІКСТАР» виготовляють усі розділи проектної документації усіх стадій проектування: ескізний проект, проект, робочий проект та робоча документація, а саме: архітектура, конструкції, електропостачання, водопровід, каналізація, опалення, вентиляція тощо. Також для проектування медичних установ надаємо консультативні послуги, а також допомогу по написанню медичних завдань та медичних програм.

Головними критеріями нашої роботи є максимальне врахування смаків замовника і втілення його побажань відповідно до чинних будівельних норм і правил. При потребі ми супроводжуємо будівництво об’єкту на рівні допомоги замовнику у отриманні дозвільної документації, проведенні авторського нагляду та здачі об’єкту в експлуатацію.

Нашими архітекторами враховуються усі наявні містобудівельні умови, які допомагають гармонізувати новозапроектовану будівлю з існуючим довкіллям.

На рахунку ТОВ «Фірма «ВІКСТАР» є спільна робота з архітекторами з Великобританії, Франції, Канади, Німеччини.

Окрім проектної діяльності ТОВ «Фірма «ВІКСТАР» виконує широкий спектр будівельних робіт. Серед збудованих нами об’єктів є ресторани та житлові будинки. Окрім нового будівництва здійснюємо роботи, пов’язані з ремонтом вже існуючих будівель та окремих приміщень.